КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ ТА МЕБЛЯМИ

Всі квартири в житловому масиві «Седьмое небо» здаються з обробкою, вбудованими меблями і технікою. Вам залишається тільки привезти речі. Заходьте і живіть.

детальніше

НАДІЙНИЙ ЗАБУДОВНИК

Ми працюємо на одеському ринку нерухомості з 2009 року. Уже побудовано і здано в експлуатацію більше 300 000 кв.м. житла. Велика частина будинків здана достроково.

детальніше

Швидке будівництво

Ми будуємо зі швидкістю 700 квартир на рік, зберігаючи при цьому високу якість будівництва. Більше 7000 сімей вже щасливо живуть в своїх нових будинках.

детальніше

Покупка квартири на будь-якому етапі

Оскільки в «Седьмом небе» одночасно будується кілька черг, Ви можете вибрати квартиру в споруджуваному або вже зданому будинку.

Розстрочка ДО та ПІСЛЯ

Ви можете придбати квартиру без першого внеску, вносити оплату частинами і навіть продовжувати виплачувати розстрочку вже після вселення в куплену квартиру.

детальніше

Територія, що розвивається

«Седьмое небо» - автономне містечко з дитячими і спортивними майданчиками, супермаркетами, клінікою, кафе і фітнес-клубами. Все, що потрібно для життя.

детальніше

Просторі зелені подвір’я

«Седьмое небо» - це малоповерхова забудова і простора прибудинкова територія з зеленню: берези, верби, ялинки, липи, клени і дуже-дуже багато троянд, за якими доглядають наші садівники.

детальніше

Безкоштовні місця для паркування

Машини можна залишати поруч з будинком, на спеціальних паркувальних місцях, або на стоянці, що охороняється. Місця вистачить на всіх.

детальніше

Жити на «Седьмом небе» - безпечно

Нічне освітлення, цілодобове патрулювання співробітниками агентства безпеки «Центр». У нашому містечку тихо і спокійно.

детальніше

Турбота про будинки після здачі

Ми піклуємося про будинки після здачі їх в експлуатацію. Активно беремо участь в житті містечка, вирішуючи побутові проблеми, що виникають.

детальніше

ПРО ПРОЕКТ

ЖМ «СЕДЬМОЕ НЕБО»

«Седьмое небо» - це затишне зелене містечко, в якому всі квартири здаються з ремонтом, вбудованою кухнею і технікою.

Житловий масив будується і заселяється так швидко, що вже виглядає як справжнє місто - з власними вулицями, кварталами будинків, дитячими та спортивними майданчиками, скверами і фонтанами, магазинами і кафе, клінікою та фітнес-клубами.

РОЗТАШУВАННЯ ТА ІНФРАСТРУКТУРА

ЖМ «СЕДЬМОЕ НЕБО»

«Седьмое небо» - маштабний проект забудови, що займає 25 гектарів землі на 7 км Овідіопольського шосе. Понад 700 квартир щороку здаються в експлуатацію! Більше 7000 сімей вже живуть в нашому дружному містечку. Ще стільки ж родин знайдуть свої затишні квартири найближчим часом.

Подивитися інфраструктуру

ЯК БУДЕ ВИГЛЯДАТИ ВАША КВАРТИРА

ПОДИВІТЬСЯ СВОЇМИ ОЧИМА

Перед покупкою Ви можете прийти до нас в гості і своїми очима побачити, як саме буде виглядати Ваш двір, будинок і квартира. Ви відчуєте дружню атмосферу двору, оціните надійність побудованих будинків, подивитеся і доторкнетеся до оздоблювальних матеріалів, меблів, сантехніки в квартирі.

детальніше

Переваги

Нам довірилися вже більше 7000 покупців

Надійність забудовника


Ми працюємо на одеському ринку нерухомості з 2009 року. Щороку ми підтверджуємо репутацію надійного забудовника не словами, а справами. Уже побудовано і здано в експлуатацію більше 300 000 кв.м. житлової нерухомості. Велика частина будинків здана достроково.

Квартири з ремонтом та меблями


Усі квартири в житловому масиві «Седьмое небо» здаються з обробкою, вбудованими меблями і технікою. Коли Ви в'їжджаєте в квартиру, Вам не потрібно навіть вкручувати лампочку в плафон - вже все зроблено. Вам залишається тільки привезти речі. Заходьте і живіть.

Швидке будівництво


Ми будуємо зі швидкістю 700 квартир на рік, зберігаючи при цьому високу якість будівництва. Більше 7000 сімей вже щасливо живуть в своїх нових будинках. Швидкі темпи будівництва роблять покупку квартири привабливою інвестицією: прибуток становить понад 20% на рік.

Різні черги будівництва


Оскільки в «Седьмом небе» є різні черги будівництва, Ви можете вибрати квартиру в споруджуваному або вже зданому будинку. Таким чином, Ви самі обираєте, коли заселятися.

Територія, що розвивається


Ми почали будівництво мікрорайону «Седьмое небо» ще в 2009 році. Тоді було закладено перший фундамент в чистому полі. З тих пір ми побудували понад 100 будинків, проклали десятки кілометрів доріг, посадили сотні дерев. Зараз «Седьмое небо» стало автономним містечком, з дитячими і спортивними майданчиками, супермаркетами, медичною амбулаторією, кафе і фітнес-клубами.

Турбота про будинки після здачі


Ми єдині в Одесі, хто піклується про будинки після здачі їх в експлуатацію. Ми активно беремо участь в житті містечка, вирішуючи проблеми, що виникли - чи то перегоріла лампочка в під'їзді, або ж не вивезене вчасно сміття. Ви можете звернутися з приводу будь-якої технічної неполадки до нашого диспетчера за цілодобовим номером: +38 097 673-32-19.

Розстрочка ДО та ПІСЛЯ


Ми намагалися максимально полегшити процес оплати, запропонувавши кілька сценаріїв виплат. Ви можете купити квартиру без першого внеску, вносити оплату частинами і навіть продовжувати виплачувати розстрочку вже після вселення в куплену квартиру.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Відгуки

НАШИХ ПОКУПЦІВ
Даша, 25 років

Багато років з чоловіком мріяли про власне житло. І ось, коли трохи назбирали і випросили решту у батьків, ми змогли здійснити свою мрію. Якщо чесно, раніше я з недовірою ставилася до будь-якого житла, яке розташоване за межами міста, але ціни на нерухомість в місті кусалися настільки, що довелося йти на компроміс зі своїми забобонами. І воно того варте! Перше, що мене вразило після нашого в'їзду, так це спокій і тиша, які неможливо знайти серед міського життя. Ну, а найголовніше - це те, що тут немає абсолютно ніяких проблем з паркувальними місцями. Як власник автомобіля, я знаю, наскільки складно ввечері його поставити так, щоб тебе не подряпали, та й взагалі не замкнули. Тут же, місць не те що більш ніж достатньо, їх з надлишком - можна ще розмістити і машини батьків, які довго люблять гостювати у нас. З сусідів майже все - молодь, у нас навіть організувалася компанія, з якою у дворі можна посмажити шашлики, і це навіть нікуди не виїжджаючи. Загалом, купівлею ми задоволені.

Олексій, 37 років

Довго вибирали з дружиною і дітьми квартиру, щоб відповідала нашому бюджету і побажанням дітей, а у нас їх, на секундочку, троє ... Спочатку коливалися між "Седьмым небом" і ще одною новобудовою, але зваживши всі ЗА і ПРОТИ, все ж обрали 7НЕБО... Дітям дуже сподобалося, що двір зелений і з дитячим майданчиком, та й ціна була у "Неба" цікавіше... Гроші, що залишилися, вклали в техніку на кухню... Загалом, вважаємо, що вибір правильний зробили... Зелено, спокійно, є де поганяти дітям))) Рекомендуємо!..

Подивитися всі відгуки