Розстрочка

Вигідні умови на покупку квартири з ремонтом

Найвигідніші умови на покупку квартири з ремонтом

Вам не потрібно роками відкладати гроші - оформляйте розстрочку і вже через півтора року заселяйтесь в Вашу нову квартиру! З нашою програмою розстрочки власна квартира перетворюється з мрії в реальність.

Варіанти покупки

100% Оплата.

Для тих, хто має в своєму розпорядженні відразу всю суму. Передбачає внесення всієї вартості квартири в момент укладення договору. При 100% оплаті найнижча ціна. Безумовно, це найвигідніша форма оплати.

Купівля без першого внеску.

Вся вартість квартири виплачується рівними частинами до здачі будинку, або ж розстрочка продовжується ще на 1 рік після вселення. Розстрочка з нульовим першим внеском дозволить Вам стати власником квартири навіть без стартових вкладень.

Поетапна оплата.

30% або 50% від загальної вартості квартири вноситься в момент укладення договору, інша частина виплачується рівними платежами щомісячно / щоквартально до здачі будинку або оформляється розстрочка ще на рік після вселення.

Розстрочка протягом 1 року після здачі будинку.

Ви можете вже жити в новій квартирі і паралельно виплачувати розстрочку. Таким чином, термін виплати збільшується, а сума окремого платежу зменшується, що полегшує щомісячне фінансове навантаження.

Індивідуальний графік виплат.

Розрахувати розстрочку
Розрахувати розстрочку
Обрати квартиру

У головних ролях - жителі нашого житлового масиву!

Дивитися відео